موکت سیزال

>Category image<
موکت های مسکونی سیزال

مجموعه موکت های خانگی سیزال از نظر لطافت الیاف و تراکم بافت تجربه ای بینظیر را برای شما رقم خواهد زد. تراکم بالای الیاف لطیف در موکت علاوه بر ایجاد احساس آرامش باعث سهولت در نظافت و نگهداری این محصول می گردد.

>Category image<
موکت های اداری-تجاری سیزال

کلکسیون موکت های اداری –تجاری سیزال، علاوه بر اینکه در مقابل تردد بالا مقاوم و سازگار هستند، از نظر رنگ، طرح و ابعاد نیز دارای تنوع بالایی می باشند.

با انتخاب رنگ و مدل های درست نسبت به فضای مورد نظر میتوان ترکیب های بسیار مدرنی را ایجاد کرد که آشفتگی را از فضای شما گرفته و جسارت طراحی را به ذهن بیننده برساند. انتخاب عنصری هوشمندانه مانند موکت، طراحی فضا را به سطح بالاتری می کشاند.

موکت های این مجموعه در دو نوع رول و تایل چهار ضلعی و شش ضلعی عرضه میگردند.

>Category image<
موکت های هتلی سیزال

انتخاب یک محصول یا خدمت مستلزم حصول اطمینان از کیفیت و استاندارد های لازم است.

ارائه خدمات کامل طراحی اختصاصی موکت تا کمک به تصمیم گیری در مورد عناصر فنی و نحوه اجرا توسط تیم طراحی مجرب ما با بالاترین کیفیت ممکن انجام میپذیرد. این خدمت برای کمک به مجموعه هایی که به دنبال خلق فضایی خاص و یکپارچه هستند ایجاد شده است.

>Category image<
چمن مصنوعی سیزال

چمن های مصنوعی سیزال جهت پوشش کف فضای باز مورد استفاده قرار میگیرند. در جهت کسب استاندارد های سیزال ، این دسته از محصولات آزمایش های خاصی از نظیر مقاومت در برابر نور مستقیم آفتاب،رطوبت و سایش را میگذرانند.