موکت

>Category image<
موکت سیزال

سیزال نسل جدیدی از فرش های کیفی است که طرح های مدرن چشم نواز و همچنین طرح های کلاسیک و رنگی را ارائه می دهد تا به نیازهای داخلی و فضای مورد نیاز برسد.

" مجموعه سیزال "، طراحان حرفه ای را انتخاب کرده که تخیل و بازتاب خلاقیت فردی خود را به چالش می کشند.

 

موکت های مرغوب سیزال در کارخانجات تراز اول اروپا و آمریکا توسط متخصصین سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهایی گوناگونی نظیر: میزان مقاومت در برابر تردد، نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با گرمایش از کف به مخاطبین ارائه می شود.

سیزال اقدام به طراحی اختصاصی موکت برای مجموعه هایی کرده است که قصد القای فضایی خاص و یکپارچه را به مخاطب خود دارند، در این بخش تمام جزئیات اعم از جنس موکت، تراکم الیاف، ابعاد، طراحی و حتی جزئی ترین المان ها به سلیقه مشتری خواهد بود.

 

اگر شما به دنبال یک فرش جدید هستید، اما نمیتوانید اندازه یا شکل مناسب مکان را پیدا کنید می توانید به سادگی فرش خود را از مجموعه " کاوالیر " انتخاب کنید و ما فرشی مخصوص برای شما خواهیم ساخت.

کارشناسان طراحی " کاوالیر " از ابتدایی ترین مراحل انتخاب در کنار شما خواهند بود و قدم به قدم تا اتمام طرح مورد نظر بهترین انتخاب ها را به شما ارائه خواهند داد.

 

" کاوالـــــیر " نماینده شرکت " سیزال "