کاغذدیواری

>Category image<
کاغذدیواری (Elliot (Non-Woven
کلمه نانو ون که در فارسی و بازار کاغذ دیواری ایران نانوون نوشته می شود از دو کلمه NON و WOVEN تشکیل گردیده است که در کنار یک دیگر کلمه NON-WOVEN را میسازند.
کلمه WOVEN به معنای بافته شده و کلمه NON عمل عکس آن را نشان میدهد در نتیجه معنی بافته نشده بهترین گزینه برای معنی کلمه نانوون میباشد.
کاغذ دیواری نانوون ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی میباشد که سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست و دیوارها دارند.
 
ویژگی ها و مزایایی کاغذ دیواری نانوون:
 
یکی از مزایای کاغذ دیواری نانوون، قابلیت تنفس کاغذ دیواری میباشد. و این امر مهم سبب میشود تا هوا و رطوبت در کاغذ دیواری محبوس نگردد، و در گذر زمان از به وجود آمدن قارچ و کپک و گاز های سمی جلوگیری نماید. زیرا تمامی کاغذ دیواری های نانوون قابلیت شست و شو دارند و به علت نوع الیاف، هیچ گونه رطوبتی را در خود به جا نمیگذارد، و این بزرگترین مزیت کاغذ دیواری نانوون میباشد که میتوان به راحتی در آشپزخانه و یا روشویی خانه هم از آن استفاده نمود و طرحی متفاوت نسبت به گذشته از آن بسازید.
در ادامه مزایای کاغذ دیواری نانوون، میتوان به نصب آسان و فوق العاده این کاغذ دیواری اشاره کرد.
سرعت نصب بالا به دلیل عدم نیاز کاغذ دیواری به چسب کاری دوباره و مقاومت به پارگی و عدم وجود هر گونه درز قابل مشاهد پس از نصب،حسن های اصلی کاغذ دیواری نانوون میباشد. البته شرایط گچکاری دیوارها در نوع نصب هر نوع کاغذی تاثیرگذار است
عمر طولانی قابلیت شست و شو و دوام بالا، عدم تغییر سایز حتی مقابل نور، همه و همه از مزیت های بیشمار این کاغذ دیواری جوان میباشد. حال با این توضیحات دیگر تردیدی نیست که کاغذ دیواری نانوون به مراتب بهتر و باکیفیت ترین کاغذ دیواری موجود در بازار روز دنیا میباشد.
>Category image<
کاغذ دیواری (Beauty (Non-Woven